Maatwerk muziekreis Venetie
Een muziekreis naar Venetie met een uitvoering in het beroemde Teatro La Fenice op de dagen dat het ú uitkomt? Hannick Reizen maakt het voor u mogelijk!
Vervoer
Er zijn dagelijks rechtstreekse vluchten vanaf Schiphol naar Venetie met KLM en Transavia. Ook kunt u vanaf Eindhoven, Düsseldorf, Brussel of een andere luchthaven vliegen.
KLM /Transavia vlucht:
Het vliegveld van Venetië is genoemd naar de ontdekkingsreiziger Marco Polo die in Venetië leefde van 1254 tot 1324. Hoe ver het vliegveld van Venetië ligt hangt af van hoe u reist: over land 12 kilometer, over water 10 kilometer. Voor de waterbusdiensten zijn kaartjes verkrijgbaar in de aankomsthal. Voor de aankomsthal staan bussen die u naar het centrum van Venetie brengen. Uiteraard kunnen wij een privé(water)taxi voor u regelen, hetgeen wel een stuk duurder is.
RYNAIR vlucht:
Er is een tweede, veel kleiner vliegveld bij Venetië in Treviso, dat op 40 kilometer van de stad ligt. Dit vliegveld wordt gebruikt door budgetmaatschappijen Ryanair.
Voor de aankomsthal staan bussen die u naar het centrum van Venetie brengen.



