Hét Bachfestival bij uitstek met de crème de la crème van de Bachspecialisten, zoals Ton Koopman, Jordi Savall, Masaaki Suzuki, Philippe Herreweghe en Fabio Biondi op historische Bach-locaties.
Wie Leipzig zegt, zegt Bach. Het was de stad waar hij als Thomascantor de laatste 27 jaar van zijn leven de kroon zette op zijn werk. Jaarlijks eert Leipzig de meester met een groots festival. Hannick Reizen is erin geslaagd kaarten voor de beste zitplaatsen te reserveren voor de mooiste concerten van het beroemde Bachfest. Het festival ziet ieder jaar opnieuw kans om niet alleen prachtige thema’s en programma’s te creëren, maar blijkt ook steeds weer in staat om de absolute wereldtop naar Leipzig te halen. Naast het genieten van de muziek van Bach kunt u op eigen gelegenheid het Bachmuseum bezoeken. Het Bach museum is gevestigd in het Bose House, waar vrienden van familie Bach vroeger woonden.
Hannick: dus veel inclusief
Vervoer per 2e klas trein (toeslag 1e klas trein op aanvraag)
Muziekprogramma
Inbegrepen
11 juni: Openingsconcert
12 juni: concert Amsterdam Baroque Orchestra & Choir
13 juni: concert Bach Collegium Japan
Optioneel
12 juni: concert Weihnachtsoratorium, BWV 248, € 138,-
13 juni: concert English Concert & RIAS Kammerchor, € 78,-
Reissom: € 1.198,- p.p.
Motel One Leipzig – Augustusplatz***
Motel One Leipzig-Augustusplatz is centraal gelegen in Leipzig, aan het Augustusplatz. De Augustusplatz, die zijn naam heeft gekregen van de gelijknamige keizer en waarop zich het operagebouw en het Gewandhaus bevinden, ligt in de directe omgeving van het hotel. Het hotel biedt u een gezellige bar, een 24-uurs receptie, bagageopslag en er is gratis Wi-Fi beschikbaar. Elke kamer in het Motel One is voorzien van een flatscreen-tv met satellietzenders, geluidsisolatie en airconditioning. De badkamer is voorzien van een regendouche.
U reist per trein
U reist per 2e klas trein vanaf uw opstapplaats in Nederland naar Leipzig. Toeslag 1e klas trein is op aanvraag.
Schema:
10.06.2021 Amsterdam CS - Hannover Hbf 09.10 - 13.18
10.06.2021 Hannover Hbf - Leipzig Hbf 13.36 - 16.18
14.06.2021 Leipzig Hbf - Hannover Hbf 11.42- 14.23
14.06.2021 Hannover Hbf - Amsterdam CS 14.40 - 19.00
Taxiservice vanaf uw huisadres
Onbezorgd op reis? Boek dan een privé taxi vanaf uw huisadres tot het vertrekpunt van de reis. Geen gesleep met koffers: een ontspannen begin van uw reis! De kosten zijn afhankelijk van de route. Onze reisspecialisten informeren u graag!
Wij reserveren uw muziektickets rechtstreeks bij operahuizen of via gerenommeerde agentschappen, die hiervoor reserveringskosten en een voorverkooptoeslag berekenen. Deze toeslagen kunnen oplopen tot 55%. De prijzen op uw muziekticket kunnen dus afwijken van de prijs die wij onze partners betalen. Wij raden u aan om op tijd te boeken, zodat u verzekerd bent van muziektickets in een goede categorie. Boeken via Hannick Reizen voorkomt teleurstellingen en lange wachttijden bij de kassa. Bij annulering worden de muziektickets altijd 100% in rekening gebracht.
Op deze reis zijn de volgende voorwaarden van toepassing:
Betaling
Hannick Reizen is aangesloten bij de ANVR en SGR. Voor u de garantie dat uw muziekreis in goede handen is. Zodra u van ons de bevestiging, welke tevens de factuur is, heeft ontvangen, verzoeken wij u 15% van de totale reissom + een verhoging van de aanbetaling aan ons over te maken, dit is de aanbetaling. Het restant van de reissom dient uiterlijk 6 weken voor aanvang van de reis in ons bezit te zijn. Indien u uw muziekreis boekt binnen 6 weken voor aanvang van de muziekreis dan dient u na ontvangst van de bevestiging/factuur de totale reissom per direct aan ons te voldoen.
Voorwaarden
Op deze reis zijn de ANVR- en SGR-voorwaarden van toepassing, evenals de Algemene Voorwaarden zoals vermeld op deze website. Echter voor deze muziekreis hanteren wij afwijkende (aan)betalings- en annuleringsvoorwaarden. Wijzigingen in het dag- en muziekprogramma om organisatorische redenen voorbehouden.
Indien een aanmelding ongedaan wordt gemaakt, zijn per persoon de volgende annuleringskosten verschuldigd:
• Bij annulering tot 80 dagen voor vertrek: 15% van de reissom + 100% over uw eventuele verhoogde aanbetaling wegens non-refundable reiselementen
• Bij annulering vanaf 80 dagen (inclusief) tot 65 dagen (exclusief) voor vertrek: 20% van de reissom + 100% over uw eventuele verhoogde aanbetaling wegens non-refundable reiselementen
• Bij annulering vanaf 65 dagen (inclusief) tot 42 dagen (exclusief) voor vertrek: 35% van de reissom + 100% over uw eventuele verhoogde aanbetaling wegens non-refundable reiselementen
• Bij annulering vanaf 42 dagen (inclusief) tot 28 dagen (exclusief) voor vertrek: 55% van de reissom + 100% over uw eventuele verhoogde aanbetaling wegens non-refundable reiselementen
• Bij annulering vanaf 28 dagen (inclusief) tot 5 dagen (exclusief) voor vertrek: 85% van de reissom + 100% over uw eventuele verhoogde aanbetaling wegens non-refundable reiselementen
• Bij annulering vanaf de 5e dag voor vertrek: de volledige reissom.
070-3191929
info@hannick.nl